Корзина
27 отзывов
КОМПЛЕКТ "ПЛЕЕР+НАУШНИКИ" 10%   ДОСТАВКА 0 грн.КЭШБЭК
УкраинаИвано-Франковская областьИвано-Франковскул. Вовчинецька 227/529
+380633940375
+380633940375
+380673444060
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
МАГАЗИН ПОРТАТИВНОЙ HI-FI ТЕХНИКИ
Корзина

О проекте

POCKET MUSIC - перший інтернет-магазин в славному місті Івано-Франківськ, присвячений тематиці портативного аудіо.

 

Ідея створення власного магазину виникла більше 10 років назад, а перші кроки по реалізації проекту та втілення в життя всіх планів розпочались наприкінці 2018 року.

 

Ідеологом та співвласником магазину POCKET MUSIC став Олег Савич. Людина, котра присвятила даній тематиці більшу частину свого свідомого життя, для котрої тема портативного аудіо була найбільшим хобі протягом багатьох років.

Особливо важливим для даної сфери діяльності (бізнесу) фактором успіху є не тільки досвід, але й певна пристрасть як до музики, так і до техніки для її відтворення; розуміння всіх трендів розвитку ринку та знання історії багатьох продуктів, брендів.

Ми маємо ці якості, і ми абсолютно точно можемо стверджувати, що вони стануть в нагоді нашим клієнтам!

 

Звідси випливає найважливіший принцип діяльності POCKET MUSIC

- ми не нав'язуємо свій смак, не "впарюємо" техніку, яку потрібно пошвидше продати; наша мета - радісний покупець, який невдовзі зателефонує та поділиться своїми враженнями, висловить зауваження та побажання, а невдовзі (дуже на це надіємось) - порекомендує наш проект своїм друзям та знайомим.

 

Практично неможливо задовільнити прагнення клієнта на 100%, оскільки дуже рідко навіть сам клієнт повною мірою усвідомлює завершене бачення власних потреб. Але ми робимо все для того, щоб процент задоволення поступово наближався до вищеокресленої цифри.

 

В нас Ви маєте можливість отримати фахову консультацію в питанні підбору техніки під Ваші індивідуальні вимоги, як в телефонному режимі, так і офісному. 

Не дивлячись на те, що тема підбору портативного аудіо надзвичайно суб'єктивна, наш досвід в цій сфері точно стане для Вас корисним, а в деяких випадках і необхідним.

 

Також у Вашому розпорядженні можливість зарезервувати для прослуховування потрібну техніку, всього лиш зателефонувавши та узгодивши всі деталі (асортимент, дата, час).

 

Ми завжди ідемо назустріч своїм клієнтам!

З повагою, Олег Савич